Site Loader

W dniu 14.02.2024 odbył się wernisaż trzech indywidualnych wystaw Pani dr hab. Teresy Ślusarek, Pani dr hab. Katarzyny Ziołowicz oraz dr hab. Pawła Opalińskiego, pedagogów Wydziału Sztuki, Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Galeria Regionalnego Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych w Częstochowie, Konduktorownia stała się przestrzenią, gdzie różnorodność sztuk wizualnych – rysunku, fotografii i grafiki – splatała się w unikalny sposób, tworząc inspirujące środowisko dla miłośników sztuki. Wspólnym mianownikiem zrealizowanych zestawów prac, była potrzeba obcowania i obserwacji natury.
Wystawa jest wynikiem współpracy między Wydziałem Sztuki UJK oraz Wydziałem Sztuki UJD. Poniżej relacja z wydarzenia!

Organizacją wystawy zajęli się mgr Artur Wawrzkiewicz oraz mgr Mateusz Pawełczyk.

Post Author: admin